Szkolenie etap I

Zatrudniając znana markę zajmujesz możliwości na osiągnięcie wyjątkowych kontaktów, które otworzą przed tobą a twoją restauracją nowe drzwi. Manager gastronomii powinien znać jak zatrzymać się w jakiejkolwiek rzeczy oraz powinien na bieżąco przejmować się trendami w sfery gastronomicznej.

 

Podpowiemy ci co spowodować, by pracowniki na nowo zaczęli odwiedzać twoja kawiarnię oraz przeprowadzimy szkolenia dla gastronomii dla twoich pracowników, które w olbrzymim stopniu podniosą ich zdolności.

Jak założyć kawiarnię

Oraz może idziesz na rozdrożu, chciałbyś rozpocząć swój problem, tylko nie rozumiesz jak założyć kawiarnię? Prawe i fachowe doradztwo gastronomiczne na wstęp ułatwi ci odnaleźć naszą drogę zawodową. Manager gastronomii to ktoś kto cię wysłucha, doradzi, i kiedy powinien też odradzi coś co mogłoby zniszczyć twoje finanse czy reputację. Polecamy kontakt telefoniczny z bliskimi gośćmi, a mogą państwo otrzymać atrakcyjny rabat! Zadzwoń i spytaj o aktualne promocje!

Jeśli wymagasz od firmy profesjonalnego doradztwa gastronomicznego więc wcale nie mogłeś trafić, kiedy na nas. Związek z polską firmą doradztwa gastronomicznego to gwarancja fachowej i zawodowej obsługi! Pozwól, aby profesjonaliści rozwiązali twoje problemy! Los twojego pokoju jest właśnie i jedynie w twoich rękach.

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.