Szkolenia dla gastronomii

Szkolenia dla gastronomii

W swojej pracy skupiamy się na przygotowaniu naszych Klientów do otwarcia i prowadzenia lokalu gastronomicznego. Szkolenia dla gastronomi to jeden z głównych programów realizowanych przez nasza firmę działająca od wielu lat w Europie, a od roku swą działalność rozpoczęliśmy w Polsce. Jesteśmy po to, by przygotowywać i prowadzić profesjonalne szkolenia dla gastronomi dla tych, którzy zamierzają otworzyć własny biznes gastronomiczny w swoim kraju.

Podczas szkolenia dla gastronomi, krok po kroku objaśniamy, w jaki sposób należy prowadzić restaurację, bar czy kawiarnię. Uświadamiamy przyszłym niedoświadczonym właścicielom lokali, gdzie tkwi sukces każdej knajpy, restauracji i baru kawowego. Szkolenia dla gastronomi ukierunkowane są na przekazaniu przez naszych profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników wiedzy i doświadczenia związanego z otwarciem i prowadzeniem lokalu.

Zakres szkolenia dla gastronomi

Zakres szkolenia dla gastronomi obejmuje: szkolenia dla managerów, sommelierów, kelnerów, baristów i pozostałego personelu. Program dotyczący szkolenia dla gastronomi oparty jest na wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi Klientów wraz z lokalem, w którym prowadzona jest działalność. Nie zwlekaj już więcej, zajrzyj na naszą stronę poświęconą doradztwu gastronomicznemu, a na pewno trafisz na właściwe szkolenie dla gastronomi.

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.