Szef kuchni - Alvaro Contes

Nasz szef kuchni często również rozwija swoje potrawy, aby wszystek mógł ich sprawdzić. Oferujemy różne kształty i grubości bonii narożnych.

Być prawdopodobnie niejedna osoba zaproszona będzie zniesmaczona, właśnie w owocu to Wasz ślub a Wasze dyspozycje, natomiast skoro przy tym pewnym jesteście kwestiami odważnymi, więc z pewnością wszystko się uda! Zapraszamy do kontaktu i kierowania zamówień internetowych! Na krajowej stronie znajdziesz pomysłowe realizacje, do jakich wykorzystano naszą sztukaterię styropianową!

Noclegi Kielce przyniosą Ci komfort o którym nawet nie śniłeś, i przekonać się możesz o tym za cenę tak niską, że aż śmieszną. Nasza praca lubiana jest przez klientów zarówno w obrębie jak a za granica, co nas bardzo cieszy. Odwiedź nasze przedsiębiorstwo, a przemożesz się na krajowe oczy ile może architekt Kielce.

Przeważnie jesteśmy gotowi na ostatnie wyzwania i wyglądamy na kolejnych klientów, aby znów ruszyć w odległość. Kopalnia nauki oraz pomysłów. Jeżeli pokochałeś morskie fale greckich mórz, tradycyjny wygląd góralskich chat czy dworski przepych – powiedz nam o tym.

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.