Restauracja

Przyjmij na przeglądania: Co dążę dokonać? Jakie czynniki utrudniają mi dojechanie do projektu? Następnie staramy się przeanalizować wszystkie aspekty działalności gastronomicznej i wybrać odpowiednie wnioski, aby usprawnić pracę.

Knajpka

Swoja firma kryje się przy ulicy Słowika 189, to obecnie tutaj odbywają sie wszystkie spotkania oraz szkolenia dla gastronomii. Znajdziemy lekarstwo na jakąkolwiek twoją wątpliwość i chętnie podniesiemy standardy twojego lokalu. Jak założyć kawiarnię bez środków pieniężnych? Tutaj też sprawdzi się nasze doradztwo gastronomiczne, pomożemy ci stworzyć wniosek o dofinansowanie na zbyt sprzętu czy szkolenia dla gastronomii.

Nasi eksperci w specjalny i przejrzysty sposób liczą się swoja mądrością oraz kompetencjami z powodami ćwiczeń i kosztów. Manager gastronomii to niepowtarzalne z najbardziej popularnych specjalistów w obrębie. Dzięki swym warsztatom dowiesz się, co należy wykonać, aby założyć własna kawiarnię.

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.