Jak założyć kawiarnię

Zastanawiasz się od dłuższego czasu jak założyć kawiarnię? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie otwarcia i prowadzenia firmy gastronomicznej. W tej branży działamy od 14 lat w Europie, a do Polski zawitaliśmy od roku. Pomagamy właśnie tym, którzy zastanawiają się jak założyć kawiarnię. Prowadzimy wszelkie formalności związane z powstaniem firmy, z jej prowadzenie i zarządzaniem. Z nami przestaniesz się głowić jak założyć kawiarnię.

Możesz podzielić się swoim pomysłem, wizją przyszłej kawiarni, ale to my zajmiemy się całą resztą, tak byś mógł zaprzestać myśli dotyczące jak założyć kawiarnię? Zadaniem naszej firmy jest ukazanie sposobu świetnie prosperującego baru z kawą i z innymi napojami. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że rynek gastronomiczny jest przepełniony, dlatego szukamy różnych alternatyw, by lokal naszego Klienta wyróżniał się na tle z pozostałymi. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, pytanie jak założyć kawiarnię? Wyda Ci się już takie proste.

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.