Kalendarz szkoleń

Pomożemy zrobić ci ten główny ruch i napiszemy jak założyć kawiarnię czy restaurację. Stanowimy w współczesnym najdoskonalsi! Doradztwo gastronomiczne wtedy nie tylko wskazanie błędów jakie popełniają zarządzający lokalami gastronomicznymi.

Przekonaj się również o własnych atrakcyjnych cenach. Pomogliśmy już dużo klientom, możemy ułatwić tobie. Dzięki swej firmie doradztwa gastronomicznego mała kawiarenka przestanie być chceniem oraz bycie się rzeczywistością. Żadnego badania nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Nasz system profesjonalnych doradców gastronomicznych pomógł już dużo kobietom, które śniły o założeniu własnej restauracji, piekarni czy przyjęciu się próby prowadzenia modnego baru w centrum. Doradcy przygotowali prezentacje, które unaocznią niezbędne kroki prowadzenia idealnej kawiarenki, jaka nie właśnie będzie serwować wyśmienitą kawę, lecz jednocześnie przeszkoli w specjalny sposób zespół, by mógł służyć swych Mężczyzn na jak najwyższym szczeblu.

Na naszej stronie znajdą państwo innego rodzaju szkolenia dla gastronomii, jakie spośród pewnością popadną w państwa potrzeby. Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług, po to aby nasi użytkownicy mogli czuć się pewni, że po rozpoczęciu swej współpracy nastąpią odpowiednie okresy dla ich lokalu gastronomicznego.

 

jak rozwijać własny biznes gastronomiczny? Z czym spotyka się założyciel kawiarnii? Jak zdobyć nowych klientów? Jak przygotować menu restauracji? Te i inne pytania trafiają do nas najczęściej. Podczas szkoleń gastronomicznych odpowiadamy na wiele pytań, ale poruszamy również kwestie, które na pierwszy rzut oka nie są istotne w gastronomii. Zwracamy uwage na atmosfere, wizerunek a także obsługę klienta.